O našem sortimentu

O našem sortimentu

Náš eshop se specializuje výhradně na prodej LED osvětlení osazené moderními CREE LED diodami. LED rampy a reflektory osazené těmito diodami svou svítivostí, úsporností i životností výrazně převyšují standardní LED diody.

 Všechny nabízené produkty jsou vyrobeny z kombinace odolného kovu a polykarbonátu. Tahle kombinace zajišťuje vysokou odolnost proti vnějším vlivům,  jako je déšť, sníh a UV záření. LED osvětlení disponuje stupněm krytí IP67.

Naším cílem je dodávat na trh odolné osvětlení s vysokou svítivostí, odolností a za přijatelnou cenou.

s-l1600 (1)

LED rampy

LED světelná rampa je vhodná pro osvětlování pracovních strojů, kamionů, čtyřkolek. Nicméně nejčastěji bývá používaná jako světlo na offroad.

V naší nabídce naleznete varianty o různých délkách a svítivosti.

Je možné ji připevnit několika způsoby. Každé balení obsahuje v balení montážní sadu pro základní kvalitní upevnění. Další variantou pro montáž je např. použití magnetických držáků.

Rampu je potřeba připojit k autobaterii. Pro zjednodušení nabízíme i kabely rozšířené o relé s vypínačem.

LED reflektory

Eeflektory, které naleznete v našem sortimentu jsou vyrobeny taktéž z odolného kovu a polykarbonátu. Disponují stupněm krytí IP67.

Kvůli své vysoké odolnosti a svítivosti jsou často umisťovány na pracovní stroje pro zvýšenou viditelnost při couvání. LED reflektor lze nicméně umístit standardně pro osvícení prostoru před strojem, offroadem nebo jiným automobilem. Obvykle se tak děje např. na čtyřkolkách.

Jedná se o oblíbená přídavná světla a proto nabízíme i držák pro snadnou montáž na automobil.

s-l1600 (5)
Kvalitní sortiment

Naše produkty jsou vyrobeny z odolného kovu

Garance vrácení peněz

Do 14 dní můžete zboží vrátit bez udání důvodu

Poradíme Vám

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy

Poštovné zdarma

Při objednávce od 5000,- poštovné zdarma